DEFNE’NİN SOKAKLARI SICAK ASFALT İLE BULUŞUYOR

Defne’de uzun zamandır süregelen alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde sıcak asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi-Defne Belediyesi ortak çalışması ile sürdürülen sıcak asfalt çalışmaları ile Defne’nin ara sokakları dahi, oldukça kaliteli ve estetik bir görünüme kavuştu.

Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı Sümerler Mahallesi’nin tüm noktalarında, ana cadde- ara sokak fark etmeksizin geniş çapta bir asfalt çalışması başlatan HBB ve Defne Belediyesi ekipleri, gerçekleştirdikleri sıcak asfalt çalışmaları ile takdir topluyor.

Bu hafta Sümerler Mahallesi 14/4 ve 16.sokaklarda sıcak asfalt çalışmaları gerçekleştiren ekipler, Aşağıokçular Mahallesi’nde başlattıkları asfalt öncesi zemin iyileştirme çalışmalarına da, hava koşullarından ötürü ara verdiklerini duyurdular.

Yağışların durulması ile birlikte asfalt çalışmalarına aynı hızla devam edecekleri bilgisini veren ekipler; Defnelileri kalıcı, konforlu ve estetik asfalt yollara kavuşturmak adına dört koldan çalıştıklarını belirttiler.

Sümerler Mahallesi sakinleri; yıllardır özlemini çektikleri, alt yapısı tamamlanmış asfalt yollara kavuştuklarını dile getirerek, HBB ve Defne Belediyesi ekiplerinin, sabırlarına değen bir çalışma sergilediklerini ifade ettiler.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir