DEĞİRMENYOLU VE ÇEKMECE MAHALLELERİ’NDE YOLLAR BAKIMDAN GEÇİYOR

Defne Belediyesi; kış aylarının gelmesiyle beraber, yağışların yaratacağı çamurlaşmalara önlem oluşturmak adına gerçekleştirdiği yol bakım çalışmalarını sürdürüyor.

Sıkıntı yaratacak çamurlu yolların takibini yapan Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, tespit ettikleri noktalarda uyguladıkları tesviye ve stabilize çalışmaları ile kullanılmaz durumdaki yolları kullanıma elverişli hale getirdiklerini ifade ettiler.

Son olarak Değirmenyolu Ova ve Kabaali Sokakları ile Çekmece Mahallesi 48,112 ve 385. Sokaklarda elekaltı çalışmaları gerçekleştirerek yolları stabilize eden ekipler, belli bir plan program dâhilinde İlçe sınırları içerisinde çalışmalarını sürdürmeye devam edeceklerinin bilgisini verdiler.

Vatandaşların evlerine ve işyerlerine ulaşmada yaşadıkları mağduriyetin giderilmesi adına dört koldan çalıştıklarını belirten ekipler, gerçekleştirdikleri yol bakım ve onarım ve alt yapısı tamamlan bölgelerde sürdürdükleri sıcak asfalt çalışmaları ile trafik seyrini rahatlatarak güçlü bir ulaşım ağı hedeflediklerini ifade ettiler.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir