BAŞKENTLİLER’DEN DEFNE’YE YOĞUN İLGİ

1-5 Kasım tarihleri arasında sürecek olan Başkent’te Hatay Günleri’nde, Defne’nin ve Hatay’ın tanıtımını yapmak üzere Defne Belediyesi de stantlardaki yerini aldı.

Bu yıl 6.sının düzenlendiği ve Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) gerçekleşen Başkentte Hatay Günleri’nde, Defne Belediyesi’nin standı Başkentliler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Hatay’ın ve Defne’nin kültürel zenginlikleri, yöresel ürünleri ve yeşilinin tanıtıldığı Başkentte Hatay Günleri’nde Dafne ve Apollon’u temsil ederek özel kostümler giyen gençler beğeni topladı.

Defne’nin doğal güzelliklerinin resmedildiği tablolar stant duvarlarını süslerken, Defne sabunu, yağı ve nar ekşisinden oluşan yöresel ürünler ile Defne Koza Evi ipek şalları büyük ilgi gördü.

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın Defne Belediyesi adına ev sahipliği yaptığı Başkent’te Hatay Günleri’nde, Defne Belediyesi standı ziyaretçilerle dolup taşıyor.

5 Kasıma değin sürecek olan Başkent’te Hatay Günleri, Hatay’ın tarihsel ve kültürel güzelliklerinin tanıtılması açısından oldukça önemli bir platform haline geldi.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.