ÇANKIRI DA YUNUS AVM DE HUZUR BULACAĞINIZ TEK ADRES PINARIM CAFE

Nova Medya Grup olarak Çankırı İl ziyaretin de Çankırı Belediye Başkanlığı Basın Yayın Daire Başkanı Funda ÖZ ZEYREK hanımefendi Grubumuzu ağırlamış ve konaklamaları ile de özel ilgilenmiştir. Yine Basın Yayın Daire Başkanımız sayın Funda ÖZ ZEYREK Hanımın yönlendirmesi sonucu Grubumuz değerli bir dost kişiliği daha AK defterimize karalamışlar. Ekibimize yakın ilgi gösteren ve misafirperverliği ile O tartışılmaz Anadolu yiğitliği ve İç Anadolu’nun Ahilik edebine bürünmüş YUNUS AVM içerisin de PINARIM CAFE nin sahibi de olan değerli dostumuz Murat CEYLAN beye hassaten Teşekkür ediyoruz.

PINARIM CAFE ve Murat CEYLAN Beyefendinin birkaç gündür misafirleri olan Nova Medya Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mustafa DİNÇEL, Çapanoğlu Medya Grup Başkanımız Funda ERBEY ve Nova Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı ( Çitlenbik ) Tuba AYYILDIZ hanımefendi Murat CEYLAN beye teşekkür ederken. Çankırı iline her gelen ve geçenin kesinlikle YUNUS AVM ye uğramaları ve PINARIM CAFE de bir bardak çay keyfini kaçırmamalarını ısrarla beyan ettiler.

Ben de afiyetler olsun diyor. Murat CEYLAN Beyefendiye teşekkürlerimi sunar iken, arkadaşlarımıza da çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir