F.Ü MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ SPOR MÜSABAKALARI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI…

Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 50. Yılı kuruluş yıldönümü kapsamında bölümler arası spor müsabakaları yapıldı.

Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 50. Yılı kuruluş yıldönümü kapsamında bölümler arası spor müsabakaları yapıldı.

Futbol ve Masa Tenisi alanlarında yapılan turnuvalarda başarılı olan bölüm takımlarına hediyeleri düzenlenen bir törenle verildi.

Mühendislik Fakültesi Mavi Salonda yapılan ödül törenine, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Özer, Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zülfü Çınar Ulucan, Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Kalender, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan Kürüm, Öğretim üyeleri ve turnuvaya katılan öğrenciler katıldı.

Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Özer, öğrencilerin dersler dışında bu tür sosyal ve sportif etkinliklere katılması gerektiğini ifade ederek, Dekanlık olarak bu etkinliklere destek verdiklerini söyledi.

Konuşmaların ardından Mühendislik Fakültesi Futbol Turnuvasında birinci olan Elektrik Elektronik Mühendisliği ile 2. Liği kazanan Mekatronik Mühendisliği bölümü öğrencileri ile Masa Tenisinde birinci olan Melik Serdar ve 2. olan Emre Culfa‘ya Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Özer tarafından hediyeleri ve kupaları takdim edildi.

Gülhan UZUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir