Atgab’tan Turizm Tanıtım Çalışması

Adana Karataş ve Yumurtalık İlçeleri Turizm Geliştirme ve Alt Yapı Hizmet Birliği (ATGAB), bölgenin turizm potansiyelini yansıtmaya yönelik tanıtım çalışması yaptı.

Adana  Karataş ve  Yumurtalık İlçeleri Turizm Geliştirme ve Alt Yapı Hizmet Birliği (ATGAB), bölgenin turizm potansiyelini yansıtmaya yönelik tanıtım çalışması yaptı.

Karataş Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı  Boğaçhan Ünal, hazırladıkları “Yerinde tanıtım projesiyle”  Karataş ve  Yumurtalık i·lçelerinin tarihi, doğal, kültürel ve turizm değerlerini Adanalı hemşehrilerine daha iyi tanıtma ve anlatabilmeyi amaçladıklarını belirtti.

Bu kapsamda ilk olarak bir alışveriş merkezinde kurdukları stantla ilçeyi tanıtan kitapçık, tanıtım broşürü, magnetler ve baskılı plaj çantası gibi ürünleri ziyaret eden vatandaşlara dağıttıklarını ifade eden Ünal, şunları söyledi:

“Tanıtım çalışmamız yoğun ilgi gördü. Tatil yapmayı düşünen değerli Adanalı hemşehrilerimizin bu yaz tatil programlarına  Karataş ve  Yumurtalık ilçelerini de eklemelerini önerdik. Proje kapsamında  Adana‘nın merkezinde halkın yoğun olduğu noktalarda işlek cadde ve bulvarlarda stant açmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın tatil için çok uzak yerlere gitmelerine gerek yok. ‘ Adana hem tatil hem sahil  Karataş ve  Yumurtalık sana yeter’ sloganıyla vatandaşları davet ediyoruz.”

Sabiha BAŞARAN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.