BAĞLAR BELEDİYESİ’NDEN KIŞ HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİLİRKEN, SAKARYA CADDESİNDE İNCELEMELER YAPILDI

BAĞLAR BELEDİYESİ’NDEN KIŞ HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİLİRKEN, SAKARYA CADDESİNDE İNCELEMELER YAPILDI

Bağlar Belediyesi, merkez Şeyh Şamil Mahallesi’nde kaldırım yenileme ve parke taşı döşeme çalışması yaparak, kırsal Tokluca Mahallesi’ne yeni yollar kazandırdı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ise üç mahalle ve üç caddede  esnaf ziyareti ile ev buluşmaları gerçekleştirdi.  Sakarya Caddesindeki incelemeler sırasında Beyoğlu ile vatandaşlar arasında samimi diyaloglar yaşandı.

Bağlar Belediyesi, ilçenin ihya edilmesi çalışmaları kapsamında şehir merkezi ve kırsal yerleşim yerlerine hizmet götürmeye devam ediyor.

Merkez Bağcılar ve  Şeyh Şamil Mahallelerinde ara sokaklar ve kaldırımlar yenilerek parke taşı döşemesiyle kış öncesinde kullanışlı hale getirildi.

Belediye ekipleri,kırsal yerleşim yerlerine ise yeni yollar kazandırmaya devam ediyor.Tokluca Mahallesinde vatandaşlar tarafından yapılan yeni yerleşim yerlerinde yol yapım ve bakım çalışmaları gerçekleştirildi.

BAŞKAN BEYOĞLU, MAHALLE ZİYARETLERİNDE İLGİ İLE KARŞILANDI

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da esnaf ve vatandaş ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor.

Beyoğlu, ziyaret ettiği Yunus Emre ve 5 Nisan Mahalleleri ile Cengizler ve Yenihal Caddelerinde  ilgi ile karşılandı.

5 Nisan Mahallesinde kendisini davet eden bazı vatandaşların evlerine konuk  olan Beyoğlu, hem sorun ve talepleri dinledi, hem de yapılan gönül,sosyal ve hizmet belediyeciliği çalışmalarından duyulan teşekkür mesajlarıyla karşılaşarak mutlu bir şekilde ayrıldı.

SAKARYA CADDESİNE İNCELEME

Beyoğlu ,uzun yıllar sonra ilk kez Büyükşehir Belediyesi ve Bağlar Belediyesi tarafından alt yapı ve ihya çalışmalarına başlanan kentin alış-verişteki kalbi Sakarya Caddesine de çıkarma yaptı.

Beyoğlu ile alışverişe gelen vatandaşlar ve esnaflar arasında sıcak ve samimi sohbetler yaşandı.

Caddeyi baştan sona kadar gezerek işyerlerine giren Beyoğlu, projeyin hayata geçmesini sağlayan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu’na teşekkür ederek çalışmaların sonunda ortaya modern bir ticaret merkezi çıkacağını dile getirdi.

BAĞLAR BELEDİYESİ

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir