29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97. yıldönümü Sayın Kaymakamımız Ahmet ÖZDEMİR ve protokol üyelerinin korona virüs tedbirlerine uygun olarak hazır bulunduğu törenlerle kutlandı. 
Törene Garnizon Komutanı, Belediye Başkan Vekili, Kurum amirleri, Muhtarlar ve Vatandaşlar katıldı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıldönümü çerçevesinde Sayın Kaymakamımız Ahmet ÖZDEMİR tarafından tebrikler kabul edildi.
Hükümet Konağı önünde yapılan törende Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından,  günün anlam ve önemini belirten konuşma İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet ÖZDEMİR tarafından yapıldı. Öğrenciler tarafından şiirler okundu. 
Sayın Kaymakamımız konuşmasında “ Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını, canlarıyla bu toprakları Vatan kılan Malazgirt Zaferinden, 15 Temmuz Destanına ve bugün pek çok cephede birden sürdürdüğümüz terörle mücadele harekâtlarına kadar, bin yıldır Vatanımızı korumak için Şehitlik ve Gazilikle şereflenen tüm Kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıldönümünü kutluyorum.” dedi.

DERECİK KAYMAKAMLIĞI

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir