Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli

24.07.2008 tarihinde değerli konuklarımızın hizmetine girmiştir. Uygulama otelimizde 90 Yatak kapasiteli olup 28 Standart oda, 2 Suit olmak üzere toplam 30 odası bulunmaktadır.

Odalarımız gerekli tüm konforu içerisinde bulundurmaktadır.

(tv-minibar-çalışma masaları-saç kurutma makinesi-kablosuz internet ve süit odalarımızda klima mevcuttur).

Konaklama yapan misafirlerimiz ve dışarıdan gelmek isteyen tüm misafirlerimiz için haftanın her günü açık büfe kahvaltı ve öğle yemeği (hafta içi) hizmetimiz bulunmaktadır.

1 aylık öğle yemeği menü listemiz internet sitemizden yayınlanmaktadır.

Otelimizde konaklama haricinde yiyecek içecek hizmetleri de sunulmaktadır. Düğün&davet organizasyonları toplu yemek ikramları toplantı&seminer imkanları bulunmaktadır.

Farklı misafir kapasiteli 3 adet salonumuz 100 kişiden 800 kişiye hizmet verilebilmektedir.

Fiyat politikamız öncelikle ekonomik ve profesyonel hizmettir.

Otelimizde 80 liradan açık büfe kahvaltı dahil konaklama yapabilen bir misafirimiz 2000 liraya da 130 misafiri ile herşey dahil kına gecesi organizasyonu yapabilmektedir.

Otelimizle ilgili tüm reklam kampanya ve güncellemeler için

www.aliguvenuygulamaoteli.com

instagram :aliguvenuygulamaoteli

facebook :Eskişehir ali güven uygulama oteli

takip edebilir tüm detayları inceleyebilirler.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir