NOVA MEDYA GRUP, ESKİŞEHİR PROTOKOL ZİYARETLERİNDE

Nova Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim DİNÇEL beyefendi ve Nova Medya Grup Medya Grup Başkanı Ebru Beken DİNÇEL hanımefendi, Eskişehir protokol ziyaretlerine Tepebaşı Kaymakamı ve Eskişehir Vali Yardımcısı sayın Dr. Erdinç YILMAZ’ı ziyaretle başladılar.

Tepebaşı Kaymakamlık makamında son derece samimi ve sıcak geçen bir sohbet ortamında, bizlere eşlik eden Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Özel Kalem Müdürlüğünde uzman olarak görev da yapmış olan sayın Cüneyt DEMİRKOL’de eşlik etti. Sohbette esnasında sayın Cüneyt DEMİRKOL’un Eskişehir Seyitgazi Kaymakamı olarak atandığını öğrenmiş bulunduk. Sayın DEMİRKOL’a yeni görev yerinde muvaffakiyetler diliyoruz.

Son derece keyifli ve güzel geçen sohbetten sonra sayın Kaymakamımızın makamından ayrıldık. Bu meyanda bizi ağırlayan ve misafir eden Tepebaşı Kaymakamı ve Eskişehir Vali Yardımcımız sayın Dr. Erdinç YILMAZ’a çok teşekkür ediyoruz.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir