Anasayfa / Bölgesel Haberler / TMF’DEN BAŞKAN TUNA’YA SPORA KATKI PLAKETİ

TMF’DEN BAŞKAN TUNA’YA SPORA KATKI PLAKETİ

Spora ve sporcuya sunduğu yatırımlarla kent genelinde ve Türkiye’de adından sıkça söz ettiren Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya bir plakette Türkiye Motosiklet Federasyonu’ndan (TMF) geldi.

 Belediye Başkanı Hamit Tuna, Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun destek verdiği ‘Trafikte Empati Hareketi’ söylemi ile hayata geçirilen “Motorcu Dostu Trafik” sosyal sorumluluk projesine Yunus Emre Kültür Merkezi’nde ev sahipliği yaptı.

3 kıtayı motosikletiyle arşınlayan ve aynı zamanda İstanbul Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi akademisyeni olan Asil Özbay’ın  proje kapsamındaki; ‘Yol Hikayeleri’ söyleşisine katılan Başkan Tuna, Mersin’deki motosiklet severlerle buluştu.

Yol deneyimlerini paylaştığı söyleşide; katılımcılara güvenli sürüşün ve güvenlik donanımlarının önemini anlatan Motosiklet tutkunu Özbay’ı Toroslar’da ağırlamaktan  dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna; “Asil Hocamızın tek başına motosikletle dünya turuna çıkması, özgüven içerisinde böyle bir yolu kat etmesi ve aynı zamanda güvenli sürüş için sosyal sorumluluk projelerine destek vermesi bizim için çok anlamlı ve önemli.Kendisini tebrik ediyorum” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN ASAYİŞ UYGULAMALARI YAPILDI.

Uyuşturucu ile mücadele başta olmak üzere ilçemizde emniyet ve asayişin sağlanmasına yönelik İlçe Emniyet Müdürlüğü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir