‘Hoş geldin Bebek’

Kadirli Belediyesi tarafından bu yana sürdürülen ve yeni doğan bebeklerin ailelerine verilen Hoş Geldin Bebek seti ile ailelerin sevindirildiğini söyleyen Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, bebeklerimizin ailelere olan yükünü hafifletmek için ihtiyaç sahibi ailelerimize hoş geldin bebek seti hediye ediyoruz dedi.

Proje kapsamında Yeni doğan bebekleri ziyaret eden Başkan Tarhan Şunları söyledi;

” Belediyemiz ‘Hoş Geldin Bebek’ projesini hayata geçirdi. Yeni doğum yapan Anneleri ekiplerimiz ziyaret edip Hoş Geldin Bebek Setini veriyorlar. Set içerisinde bezden, mamaya, biberondan, kıyafete, şampuandan, çantasına kadar, bir bebeğin ihtiyacı olan her şey bulunmaktadır. Bunun yanında doğum sonrası gereken bilgileri içerir bilgilendirici kitapçıkta koyuyoruz.  Projenin amacına uygun yürütülmesi için ekiplerimiz büyük bir titizlikle çalışıyor. Gerçekten ihtiyaç sahibi aileler tespit edildikten sonra yapılıyor. Bugüne kadar, 750 bebeğimizin ailesine set hediye ettik.  Projemiz görevde olduğumuz sürece devam edecektir. Bunun yanında yeni doğum yapan aileye ‘Hemşerilik Beraatı‘ veriyoruz. Proje kapsamında Her yıl 300 yeni doğan bebeğe ulaşmayı planlıyoruz”

Ayrıca Başkan Tarhan, yeni doğum yapan ve çocuğunun gelişimi için gerekli malzemelerin temini noktasında sıkıntı çeken ailelerimize de 1 yıl boyunca yardımlarımızı artırarak götürüyoruz dedi.

Yeni doğum yapan Anne Firdevs Kayım, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ın Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri ile kendisini ziyaret ettiğini ve ziyarette bir bebeğin ihtiyaç duyacağı her şeyi içinde bulunduran, Hoşgeldin Bebek Setini vererek bizleri onurlandırmıştır dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir