İKİ AYRI STANT KURULDU

Adana`da bu yıl düzenlenen Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalında Sarıçam Belediyesi standına ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi vardı. Belediye Başkanı Bilal Uludağ, “Adana’nın adını ve güzelliklerini tanıtan bu karnavalda stant açmaktan oldukça mutluyum. Emeği geçenleri kutluyorum.” dedi.

Ziyapaşa Bulvarı Şinasi Efendi Sokağı ve Merkez Parkta iki ayrı yerde kurulan standa gelen misafirlere çeşitli ikramlar yapılırken, Sarıçam Belediyesi projelerini anlatan katalog ve broşürler de dağıtıldı.

Festivale katılan ziyaretçiler tarafından beğeniyle gezilen ve etkinlikleri izlenen Sarıçam Belediyesi stantlarında müzikler eşliğinde çeşitli gösteriler de yapıldı, danslar edildi, halaylar çekildi. Başkan Bilal Uludağ, Adana halkına stantlarına gösterdikleri yoğun ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Bilal Uludağ, Belediyelerinin projelerini karnaval alanını ziyaret eden vatandaşlarla paylaştıklarını belirterek, “Bu yıl düzenlenen karnavalda, hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz projelerimizi vatandaşımıza tanıtma imkânını da bulduk. Gerçekten açtığımız stantlarımıza ilginin büyük olması bizleri mutlu etti. Bu tür organizasyonlar Adana ve ilçemizin tanıtımı açısından oldukça önemli. Karnavala katkı sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve seneye buluşmak üzere diyorum.” şeklinde konuştu.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir