KALİTEDE MÜKEMMELLİK YOLUNDA

EFQM Mükemmellik Modelini çerçevesinde Türkiye Kalite Derneği (KaLDer) tarafından dış değerlendirme neticesinde “2018 Türkiye Mükemmellik Ödülleri” sahiplerini buldu. Sarıçam Belediyesi “Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız Ödülü”nü düzenlenen törenle aldı.  Belediye Başkanı Bilal Uludağ, emeği geçen herkese teşekkür ederek, bu ödülü almaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

KaLDeR’in İstanbul’da Zorlu Center’da Performans Sanatları Merkezi’nde yapılan 27. Kalite Kongresinde Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın yanı sıra bazı birim müdürleri de katıldı. Ödülü alan Belediye Başkanı Bilal Uludağ, diğer bütün belgeleri de almak için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Başkan Bilal Uludağ, kendi bünyelerinde yetkin personel donanımıyla oluşturdukları Strateji ve Kalite Geliştirme Birimi ile eğitimleri yıl boyunca devam ettirdiklerini, kalite yolculuğuna ise son derece önem verdiklerini ifade etti.  Her zaman Belediye olarak kaliteye dair var olan standartları uygulayacaklarını, tüm belgeleri alacaklarını da vurgulayan Bilal Uludağ, konu hakkında yaptığı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

” 2. yıldızdan sonra 3. yıldızı da Adana’dan alan tek belediyeyiz. Sarıçam`a en kaliteli hizmeti sunma noktasında kararlıyız.  Bu yolda önemli bir basamak olan Kalite Kongresi ‘Sürdürülebilir Ortak Gelecek’ teması ile yapılan toplantıda hazır bulunduk. Sarıçam`a en kaliteli hizmeti sunma noktasında KaLDeR tarafından düzenlenen kongrede Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız Ödülünü almanın da bir kez daha onurunu yaşıyoruz.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir