Uludağ’ın mahalle gezileri ilgi görüyor

Uludağ, “Sarıçam’ı Marka Kent yapmak için varız”

Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Bilal Uludağ ilçesindeki seçim çalışmalarına devam ediyor. Bilal Uludağ, 5 yıllık dönemde yapmış oldukları hizmetleri vatandaşlara anlatarak, “Göreve geldiğimiz günden itibaren halkımızla beraberiz. Sarıçam’ın sorunlarını yerinde görüp dinleyerek, çözümünü için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Yeni çıkarılan Büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüşen eski köyler Turunçlu, Boztepe, Maltepe, Dutluca, Boynuyoğun, Karlık, Ayvalı, Çaylı, Çicekli, Karayusuflu, Kösefakılı ve Karaömerli’yi ziyaret eden Başkan Bilal Uludağ, buralarda vatandaşlarla bir araya geldi.  Yoğun ilgi gören Uludağ, yapılan hizmetleri ve bundan sonra da yapacaklarını anlatarak, daha yapacak çok işleri bulunduğunu ifade etti.

Uludağ, vatandaşların sorunlarını da dinleyerek, “Sarıçam’a seçim öncesinde verdiğimiz sözlerin 2 kat daha fazlasını gerçekleştirdik. Ancak bu demek değildir ki, hizmetlerimiz sadece bu verdiğimiz sözlerle sınırlı kalacak. Sürekli vatandaşlarımızla görüşerek güncel problemleri öğrenip anında çözümler ve projeler üretiyoruz. 5 yıla yakın sürede ilçemizin modern hale gelmesi için çabaladık ve bunda da başarılı olduk. Önümüzdeki dönemde yapacak daha çok işimiz var. Yeni projelerimiz hazır.” diye konuştu.

Başkan Bilal Uludağ, kendilerinin her zaman vatandaşın yanında olduğunu ve onlardan hiçbir zaman kopmadıklarını da kaydedip, “Kapımız her zaman açık oldu. Hemşerilerimizle yüz yüze görüşmek bizim için önemli. Bizler onlara hizmet için buradayız. İlçemize hizmeti makam odasından değil,  ilçe halkının yanına gidip sorunlarını dinleyerek yapıyoruz. Onların görüşleri bizler için önemli. Yeni dönemde yapılan hizmetlerin devamı olarak ilçemizi daha da kalkındıracak, daha yaşanabilir hale getirecek olan işleri gerçekleştireceğiz. Bugüne kadar bizlere gösterdikleri yakın ilgi için ilçe halkımıza çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Başkan Uludağ’ın ziyaretlerine MHP İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma da katılırken, vatandalar tarafından ilgi ile karşılandı. 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir