KAYMAKAMINDAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÇEYREK ALTIN

Feke Kaymakamı Mehmet Rıdvan Doğan Paşalı Ortaokulunda 5. 6. 7. 8. sınıf öğrencileri dönem birincilerine çeyrek altın taktı.

İlçemiz Feke Kaymakamı Mehmet Rıdvan Doğan başarılı öğrencileri iş adamlarının da desteği ile ödüllendirildi. Kaymakam Doğan İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Beydilli ile birlikte Paşalı Ortaokulununa ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında başarılı öğrencilere çeyrek altın takarak ödüllendirdi. Okul Müdürü Hasan Köse sitemize yaptığı açıklamada  “Kaymakamımız Mehmet Rıdvan Doğan Bey’in Ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep Beydilli Bey’in Katılımıyla Yapılan Törende 1.Dönem 5.6.7.Ve 8.Sınıflar Dönem Birincilerimize Kaymakamımız Ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz’ün Takdimi İle Çeyrek Altın Takılarak 2.Döneme Hayırlısı İle Başladık.Kaymakamımıza ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ve Çeyrek Altınları Karşılayan Şükrü Işık,Yüksel Kaplan,Mustafa Karakoç Ve Hasan Şener Abilerimize Sonsuz Teşekkür Ederiz.”dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir