Mut’ta Cumhur İttifakının seçim bürosu açıldı

 MERSİN’in Mut İlçesinde yerel seçimlerdeki Cumhur İttifakı’nın adayı MHP’li Volkan Şeker’in seçim bürosunun açılışı törenle yapıldı.
Seçim bürosunun açılışına; Büyükşehir Belediye Başkanı adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MHP Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek, MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Ak Parti Mut İlçe Başkan Vekili Mustafa Pınar, MHP Mut İlçe Başkanı Alpaslan Savaş Kır ile partililer ve vatandaşlar katıldı.
Kurban kesilerek başlayan açılış töreni programında konuşan Cumhur İttifakı’nın Mut Belediye Başkanı adayı Volkan Şeker, Cumhur İttifakı’nın iki teşkilatını mahcup etmeyeceğini belirterek, “Öncelikle geçmiş dönemde ve şu anda görev yapan Mut Belediye Başkanlarına vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Kim taş üstüne taş koymuş ise kendilerine binlerce teşekkürler. Mut’la alakalı birçok proje hazırladık. Bu projelerimizin hepsini teker teker sizlerle paylaşacağız. Hem de yapacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi ve tereddütü olmasın. Cumhur ittifakının adayı olarak Mut halkının huzurundayım. İki liderimizi ve iki teşkilatımızı da mahcup etmeyeceğimden herkes emin olabilir” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir