Ülkü Ocaklarından Kızılay’a kan bağışı

Mut Karacaoğlan Çınaraltı Parkı önünde gerçekleştirilen etkinliğe katılanlar bu organizasyondan dolayı Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığına teşekkür ettiler. Kan bağışı etkinliğinde kan vererek destek olan Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, “Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığımızın düzenlediği kampanya kapsamında kan bağışında bulunduk. Bu güzel organizasyon için ocak başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederiz” dedi.

Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner Kır ise, “Bugün sınır ötesinde gerçekleştirilen Afrin’deki “Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğimize kan bağışı ile destekte bulunmak istiyoruz. “Bağışlanan her kan, üç candır” ve “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın” anlayışı ile hareket ediyoruz. Şunu da belirtmek isterim ki inşallah bağışlanan bu kanlara ihtiyaçları olmaz. Allah ordumuzu muzaffer eylesin” diye konuştu.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir