Anasayfa / Bölgesel Haberler / BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ,ÖDÜLLE DÖNDÜ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ,ÖDÜLLE DÖNDÜ

MERSİN Büyükşehir Belediyesi, Fransa’da organize edilen ‘Uluslararası İdeal kent Ödülleri’ töreninde ‘İdeal Kent Araştırmaları Ödülü’ne layık görüldü. Belediye Başkanı Kocamaz, “Aldığımız bu ödül başarılarımızın kanıtı niteliğindedir” dedi.

Strazburg Avrupa Konsey Binası’ndaki törende bir konuşma yapan Başkan Kocamaz, “Bize sunulan bu ödülün değerini yüreğimizde hissediyoruz. Bu şevkle daha büyük adımlar atmaya devam edeceğiz. Bir kentin sosyal dokusu ile belediye hizmetleri arasında güçlü bir bağ vardır. Belediyeler açısından; etkin, verimli ve kaliteli hizmet sunmanın yolu sorumlu olduğu vatandaşları tanıyarak ve onların ihtiyaçlarını bilerek hareket etmektir. İnsan odaklı bir anlayış ile yönettiğimiz Mersin’de sosyal doku araştırmaları yapıyoruz. Gelişmişlik düzeylerini belirleyip yaşam standartlarını ölçerek ihtiyaç tespiti yapıyor, hizmetlerimizin vatandaşlarımıza kaliteli ve doğru şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Aldığımız bu ödül de başarılarımızın kanıtı niteliğindedir” ifadelerini kullandı.

Başkan Kocamaz konuşmasının ardından ‘İdeal Kent Araştırmaları Ödülü’nü teslim aldı.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

ULUSLARARASI KARAMAN TÜRK DÜNYASI ŞÖLENİ BAŞLIYOR

Karaman Belediyesi’nce bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni başlıyor. Karaman ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir