HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN DÖNEM SONU SERGİSİ

Çamlıyayla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tığ Örücülüğü kursu dönem sonu sergisi gerçekleştirdi.
Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı’nın yanı sıra Çamlıyayla Kaymakam V. Uğur Ünsal’ın da katıldığı sergide kursiyerlerin dönem boyunca ürettikleri ürünler sergilendi.
Sergi sonunda Tığ Örücülüğü kursiyerleri Afrin’de yürütülen #ZeytinDalı harekatına binaen hazırladıkları Zeytin Dalı broşlarını Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı’nın yanı sıra Çamlıyayla Kaymakam V. Uğur Ünsal ve diğer Kurum Amirlerine hediye ettiler.

Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı’nın ve Çamlıyayla Kaymakam V. Uğur Ünsal devam etmekte olan Kazaziye kursunu da ziyaret ederek kursiyerlerin ürettiği ürünleri incelediler.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir