2018 YILI RAMAZAN BAYRAMI

Çamlıyayla halkı 2018 yılı Ramazan Bayramına Merkez Çarşı Camiinde kılınan bayram namazı ve akabinde cami içerisinde gerçekleştirdiğimiz bayramlaşma merasimi ile başladı.

Belediye hizmet binası önündeki alanda devam eden bayramlaşma merasimi akabinde Çamlıyayla Kaymakam V. Uğur Ünsal, Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı ve diğer kurum amirleri İlçemizde görev yapan İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Entegre Devlet Hastanesinde görevli personelleri ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Kurum ziyaretlerinin ardından İlçemizde ikamet eden Şehit Ailelerini ziyaret eden Çamlıyayla Kaymakam V. Uğur Ünsal, Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı ve diğer kurum amirleri Şehit Ailelerinini bayramlarını kutlayarak hayır dualarını aldılar.

Gezdikleri yerlerde vatandaşlarla bayramlaşan heyet ayrıca esnafları da dolaşak hayırlı işler ve hayırlı bayramlar dilediler.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir