Anasayfa / Bölgesel Haberler / Başkan Öztürk’ten Binboğa Bal’a Ziyaret

Başkan Öztürk’ten Binboğa Bal’a Ziyaret

Kozan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Musa Öztürk, yaklaşan 31 Mart seçimleri öncesi vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra esnaf gezilerini sürdürüyor.

Başkan Öztürk, Kozan’da 1973 yılında kurulan, 1400 üyesi ve 23 çalışanı ile hizmet veren, Türkiye’nin bal ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan Binboğa Bal Kooperatif’i Başkanı Emrah Zararsız’ı ziyaret ederek bölgedeki arıcılık çalışmaları hakkında bilgi alıp çalışanlara kolaylıklar diledi.

Başkan Öztürk, “Ülkemizin bal ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan Binboğa Bal Kooperatifi Başkanı Emrah kardeşimi ve ekibini, onunla beraber hareket eden herkesi tebrik ediyorum. İnşallah bu markamız Türkiye’nin bir numaralı bal üreticisi konumunda. Binboğa Bal bizim balımızdır ve markamızdır. Hangi ortamda olursa olsun onun daha da güçlenmesi ve desteklenmesi için mücadele göstereceğiz.” Diye konuştu.

Binboğa Bal Kooperatifi Başkanı Emrah Zararsız ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Başkan Öztürk’e ve ekibine teşekkür etti.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

ULUSLARARASI KARAMAN TÜRK DÜNYASI ŞÖLENİ BAŞLIYOR

Karaman Belediyesi’nce bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni başlıyor. Karaman ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir