Anasayfa / Bölgesel Haberler / LİCE’DE MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

LİCE’DE MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Lice Kaymakamı/ Belediye Başkanı sayın Abdülkadir Çelik Başkanlığında Lice’de muhtarlar toplantısı yapıldı.

Muhtarların talep, görüş ve önerilerini dinlemek üzere Kaymakam Çelik tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen toplantıya kamu kurum, kuruluşu müdürleri ile tüm mahalle muhtarları eksiksiz olarak katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Sayın Çelik, “mahallelerimizde devletimizin temsilcisi olan muhtarlarımızın, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sıkıntılarının tespitinde önemli rol oynadıklarını, vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin arttırılması yönünde bu ihtiyaçların belirlenerek ilgili kurumlarca giderilmesi yönünde çalışmaların yapılacağını belirtti.”

Toplantıya katılan muhtarlar sırayla söz alarak mahallelerinin ihtiyaçlarının neler olduğunu başta Lice Kaymakamı/ Belediye Başkanı Sayın Abdülkadir Çelik olmak üzere, kurum müdürleriyle yüz yüze görüşerek talep, görüş ve önerilerini bildirdiler.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI     

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı Alihansoy Gurup tarafından Mardin’de yapılan Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir