Anasayfa / Bölgesel Haberler / Başkan DÜLGEROĞLU İslamköy Mahallesini ziyaret etti.

Başkan DÜLGEROĞLU İslamköy Mahallesini ziyaret etti.

   Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu İslamköy mahallesini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi.Başkan Dülgeroğlu’na İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya ve Ak Parti İlçe Başkanı Amil Yatçi eşlik etti.

İslamköy mahallesini ziyaret eden Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu ile beraberindekiler mahalle sakinleriyle bir araya gelerek kendileriyle sohbet etti.İslamköy mahalle sakinlerinin dile getirdikleri kanalizasyon,yol,taziyeevi ve şehitliğin düzenlenmesi taleplerini dinleyen Başkan Dülgeroğlu,bu talepler kısa süre önce kendilerine iletilmiş olduğunu dile getirerek konuşmalarını şöyle sürdürdü. “İslamköy mahallesine ait yolu 2018 asfaltlanma programına alarak çok kısa sürede çalışmalara başlayacağız.Taziye evinin yapımında her türlü desteği sunduk ve bundan sonrada sunmaya devam edeceğiz.Şehitliğin düzenlenmesi için proje hazırlayarak ihale ettik.En kısa sürede çalışmalar başlayacaktır.Kanalizasyon talebinizi teknik ekiplerimizin raporlarına göre değerlendireceğiz” dedi.İslamköy mahalle sakinleri Başkan DÜLGEROĞLU’nun açıklamalarını büyük bir memnuniyetle karşıladı.Başkan Dülgeroğlu yaşlı ve çocuklarla çok yakından ilgilendi.

İslamköy sakinleri bu ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını dile getirerek Başkan Dülgeroğlu ile beraberindekilere teşekkürlerini ilettiler.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı Alihansoy Gurup tarafından Mardin’de yapılan Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir