Anasayfa / Bölgesel Haberler / Pasur Belediyespor Sosyal Tesisleri Görkemli Bir Açılışla Hizmete Girdi.

Pasur Belediyespor Sosyal Tesisleri Görkemli Bir Açılışla Hizmete Girdi.

Kulp Belediyesince projelendirilip yapımı tamamlanan  Merkez Yeni mahallesi 232.sokakta   bulunan Pasur Belediyespor Sosyal Tesisleri görkemli bir açılışla hizmete girdi.Açılış programına Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih DÜLGEROĞLU,İlçe protokolü,muhtarlar,Pasur Belediyespor Yöneticileri ile Futbolcuları,çok sayıda vatandaş ve öğrenciler katıldı.

Bir dakikalık saygı duruşunun ardında okunan İstiklal Marşı ile başlayan program Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih DÜLGEROĞLU’nun açılış konuşmasıyla devam etti.DÜLGEROĞLU “Devletimizin ve milletimizin bizlere sağlamış olduğu imkanlarla ilçemizin daha iyi noktalara gelmesi,güzelleşmesi;altyapı,üst yapı,sosyal,gençlik,öğrenci kardeşlerimize yönelik hizmetler,ilçemizin eğitim kalitesinin artmasına yönelik hizmetler ve bunun benzeri bir çok alanda projelerimiz,faaliyetlerimiz mevcuttur.Biz bu çalışmalarımızı Devletimizin desteği ile Hükümetimizin bize sağlamış olduğu imkanlarla yapıyoruz.Geçmişte aynı imkanlar söz konusu olmasına rağmen bir çok alanda bu güzel ilçemize hizmet yapılmamıştır.Bizlerde ilçemizin ihtiyacı olan bu hizmetlerin ortaya çıkması, vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için bir yıldır canla,başla çalışıyoruz” dedi.

Öğrenciler tarafından sergilenen folklor gösterisi büyük ilgiyle izlendi.Pasur Belediyespor yöneticileri,futbolcuları ve katılımcılar müzik eşliğinde halay çekti.Daha sonra Pasur Belediyespor Sosyal Tesisleri Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih DÜLGEROĞLU,Tabur komutanı Binbaşı Bürke Uğur Başaraner, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Mahir Sağlık,Pasur Belediyespor kulüp Başkanı Cihan Sarı ve Ak Parti Meclis Üyesi Hamit Koçağa tarafından kesilen kurdelelerle açılışı yapılarak hizmete girdi.Sosyal tesis binası gezildikten sonra Pasur Belediyespor Futbolcularınca oynanılan futbol maçı izlendi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı Alihansoy Gurup tarafından Mardin’de yapılan Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir