Anasayfa / Bölgesel Haberler / “Kulp’un Refahını Arttıracak Projeleri Hizmete Sunuyoruz”

“Kulp’un Refahını Arttıracak Projeleri Hizmete Sunuyoruz”

Kulp ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, “Kulp’un refahını arttıracak projeleri hizmete sunuyoruz.” dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, ilçeleri ziyaret etmeye devam ediyor. Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Dülgeroğlu’nu makamında ziyaret eden Başkan Atilla, ilçeyle ilgili bilgi aldı. Başkan Atilla, belediyelerin koordineli çalışarak halka hizmet sunduklarını söyledi. Daha sonra Kulp’ta görev yapan mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı düzenleyen Başkan Atilla, beklentilerini sordu.

Ardından ilçe esnafını ziyaret eden Başkan Atilla, vatandaşlarla beraber çay içip sohbet etti. Kulp’un önemli bir ilçe olduğunu vurgulayan Başkan Atilla, “Kulp’un refahını arttıracak projeleri hizmete sunuyoruz. Milletimiz için varız.Hemşehrilerimizin isteklerini yerine getirmek için çalışıyoruz. Kulp’un eksikliklerini giderecek çalışmalarımız devam ediyor. Hemşehrilerimizin sorunlarına çözüm bulmak için her öneriyi dikkate alıyoruz” dedi.

Başkan Atilla, daha sonra Aile Destek Merkezi’ni ziyaret ederek kursiyerlerin çalışmalarıyla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

ULUSLARARASI KARAMAN TÜRK DÜNYASI ŞÖLENİ BAŞLIYOR

Karaman Belediyesi’nce bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni başlıyor. Karaman ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir