Anasayfa / Bölgesel Haberler / LİCE’DE SAAT KULELERİNİN YAPIMI TAMAMLANDI

LİCE’DE SAAT KULELERİNİN YAPIMI TAMAMLANDI

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde, yapımı tamamlanan saat kuleleri vatandaşın hizmetine sunuldu.

Lice Belediyesi tarafından Lice-Kulp karayolunda ve ilçe merkez çarşısında yapılan saat kuleleri ile ilçe bambaşka bir görünüme kavuştu.

Belediye, merkez çarşısında yapmış olduğu Meydan Prestij Projesi konseptine uygun olarak 2 adet saat kulesi yapımını tamamladı. 2,20 metre çapında, 9 buçuk  metre yüksekliğinde, doğal Midyat taşı ile yapılan saat kuleleri ile ilçe eşsiz bir görünüme kavuştu.

Yapılan çalışma ile ilgili bilgi veren Lice Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Çelik, ilçenin gelişmesi ve güzelleşmesi için tüm olanakları seferber ettiklerini söyledi. Çelik, İlçe merkez çarşısında ve Lice-Kulp yolu üzerinde ilçe giriş kavşağında Lice’nin ihtiyacı olan saat kuleleri yapıldı. İlçemizi daha modern ve estetik bir görünüme kavuşturmak için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı Alihansoy Gurup tarafından Mardin’de yapılan Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir