Anasayfa / Bölgesel Haberler / Şehit Ailelerinden Başkan Yüksel’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Şehit Ailelerinden Başkan Yüksel’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Anadolu Kamuda Çalışan Şehit ve Gazi Ailelere Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KAMŞADER) Başkanı Kemal Türk ve yönetim kurulu üyeleri, Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel’i ziyaret etti. Başkan Yüksel, “Şehitlerimiz, gazilerimiz, şehit ve gazi ailelerimiz bu vatanının kutsal değerleridir” dedi.

Anadolu Kamuda Çalışan Şehit ve Gazi Ailelere Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KAMŞADER) Başkanı Kemal Türk ve yönetim kurulu üyeleri,  Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel’i makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü. Burada konuşan Dernek Başkanı Kemal Türk, “Bizler ülkemizin birlik ve beraberliği için canını feda eden, en değerli varlığını veren şehit aileleri ve gazilerimiz, her zaman devletimizin yanındayız”, şeklinde konuştu.

Bismil Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ Şehitlerimizin çok farklı bir yeri vardır. Şehit ailelerimize bu ülkede ne yapılsa azdır. Sizler bu milletin en onurlu insanlarısınız bu milletin baş tacısınız. Sizlerle gurur duymaktayız. Gerek Kaymakamlık ve gerekse Belediye olarak sizler için yapmamız gereken ne varsa yapmaya hazırız.” diye konuştu.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı Alihansoy Gurup tarafından Mardin’de yapılan Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir