Anasayfa / Bölgesel Haberler / BAŞKAN ATİLLA’DAN BAĞLAR İLÇEMİZE ZİYARET

BAŞKAN ATİLLA’DAN BAĞLAR İLÇEMİZE ZİYARET

Bağlar İlçesi Mevlana Halit Mahallesi’nde vatandaşları ziyaret eden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, “Hemşehrilerimize hizmet etmek için varız” dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, şehrimizin her noktasında hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam ediyor. Akşam saatlerinde Mevlana Halit Mahallesi’ni ziyaret eden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, bir kıraathanede vatandaşlarla sohbet etti. Talepleri ve önerileri dinleyen Başkan Atilla, Belediyemizin projelerini anlattı.

Davet üzerine Mevlana Halit Mahallesi 409. Sokakta hemşehrilerimizden Asif Batmaz’ın evine giden Başkan Atilla, hemşehrilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Görüşleri dinleyen Başkan Atilla, projelerden beklentileri sordu. Hemşehrilerimizin sorunlarını dinleyen Başkan Atilla, çözüm için belediyemizin ilgili birimlerine talimat verdi. Başkan Atilla daha sonra yan binada bulunan bir daireye geçerek hemşehrilerimizle çay içip sohbet etti. Aynı binada ikamet eden ve trafik kazasında yaralanan Nisa Turan’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyaret boyunca çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Atilla, onlara oyuncak hediye etti.

Hemşehrilerimize hizmet etmenin önemli olduğunu belirten Başkan Atilla, şöyle konuştu: “Kırık kalpleri onarmamız lazım. Devletin sıcak elini hemşehrilerimize uzatıyoruz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde daha güçlüyüz. Bin yıldır bu coğrafyada beraber yaşıyoruz. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Hemşehrilerimize hizmet etmek için tüm ekiplerimizle çalışıyoruz. Diyarbakır’ımızın her noktasına en kaliteli hizmetleri götürmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Belediyemizin yürüttüğü projelerle şehrimizde yaşayan herkese en iyi hizmeti sunmanın gayretindeyiz. Hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda özveriyle çalışıyoruz. Hemşehrilerimize hizmet etmek için varız”

Vatandaşlar da Başkan Atilla’ya ziyaret ve yapılan hizmetler için teşekkür etti.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı Alihansoy Gurup tarafından Mardin’de yapılan Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir