Anasayfa / Bölgesel Haberler / Başkan Atilla: “Gençlerimizin Beklentilerini Karşılayacak Projeler Geliştiriyoruz

Başkan Atilla: “Gençlerimizin Beklentilerini Karşılayacak Projeler Geliştiriyoruz

Genç Yaklaşım Kulübü Başkanı Mahsun Çakır ve kulüp üyelerini makamında ağırlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, “Gençlerimizin beklentilerini karşılayacak projeler geliştiriyoruz.” dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla üniversiteli gençlerle bir araya geldi. Genç Yaklaşım Kulübü Başkanı Mahsun Çakır ve kulüp üyeleri Başkan Atilla ile makamında bir süre görüştü. Gençlerin taleplerini dinleyen Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi’nin gençlere yönelik çalışmalarını anlattı.

Gençlere önem verdiklerini belirten Başkan Atilla, “Toplumun her kesimine yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Gençlerimizin beklentilerini karşılayacak projeler geliştiriyoruz. Gençlerimize destek vermek amacıyla Belediye olarak eğitim, sosyal ve kültürel alanlarda çalışmalar yürütüyoruz. Gençlerimizin fikirlerine başvurarak onları geliştirecek projeler yapıyoruz” dedi.

Çakır ise Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan memnun kaldıklarını ve daha önceden Diyarbakır’da yapılmayan hizmetleri Başkan Atilla’nın yaptığını belirterek teşekkürlerini iletti.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

ULUSLARARASI KARAMAN TÜRK DÜNYASI ŞÖLENİ BAŞLIYOR

Karaman Belediyesi’nce bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni başlıyor. Karaman ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir