Anasayfa / Bölgesel Haberler / AK PARTİ KADINHANI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET BADEM’E YOĞUN İLGİ

AK PARTİ KADINHANI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET BADEM’E YOĞUN İLGİ

AK Parti Kadınhanı Belediye Başkan Adayı ve Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı gösterilen Mehmet Badem, AK Parti İlçe Başkanı İrfan Karaca, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları ile seçim ziyaretleri kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında pazar alanında tezgâh açan esnaflar ve alışveriş yapanların yoğun ilgisi ile karşılanan Mehmet Badem Kadınhanı ile ilgili vatandaşların taleplerini dinledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Kadınhanı Belediye Başkanı adayı olarak açıklandığı andan itibaren seçim çalışmalarına başlayan Mehmet Badem “Gönül Belediyeciliğini sözde değil özde inşa edeceğiz. Hemşehrilerimizle istişareler yaparak Cumhur İttifakı ruhu ile 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde destek bekliyoruz.” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

ULUSLARARASI KARAMAN TÜRK DÜNYASI ŞÖLENİ BAŞLIYOR

Karaman Belediyesi’nce bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni başlıyor. Karaman ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir