Anasayfa / Bölgesel Haberler / Bismil Belediyesinden, Vatandaşların Şikâyetine Aynı Gün Müdahale

Bismil Belediyesinden, Vatandaşların Şikâyetine Aynı Gün Müdahale

Bismil Belediyesine ait 0530 162 16 21 numaralı WhatsApp hatına gelen şikâyetlere anında müdahale ediyor.

Bismil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yürütülen rutin çalışmaların yanı sıra vatandaşlardan gelen şikayetlere de anında müdahalede bulunuyor. Bu doğrultuda Kooperatif mezrasında bulunan Yunus Emre İlkokulu ve Tekel Mahallesinde bulunan okulların yol güzergâhlarına vatandaşlardan gelen çamur ve çukur şikâyetiyle aynı gün içerisinde müdahale ederek yolları kullanılır hale getirildi.

Bismil Belediyesine ait sosyal medya ve whatsApp hatına gelen yol şikayetleri, Fen İşleri Müdürlüğüne ilettikten sonra aynı gün içerisinde anında müdahale ederek yolları kullanılır hale getirildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel,”  Asıl olan vatandaşın sorunlarına imkanlar dahilinde anında müdahale edip çözüme kavuşturmaktır” dedi. Söz konusu mahalle sakinleri ve veliler ise duyarlılığından dolayı Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel ve diğer yetkililere teşekkür etti.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

ULUSLARARASI KARAMAN TÜRK DÜNYASI ŞÖLENİ BAŞLIYOR

Karaman Belediyesi’nce bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni başlıyor. Karaman ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir