Anasayfa / Bölgesel Haberler / YOL BAKIM ONARIMI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

YOL BAKIM ONARIMI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

BAŞKAN TOKSOY, “İLÇE GENELİNDE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ EN KISA ZAMANDA BAŞLAYACAK”

Dörtyol Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Dörtyol genelinde asfalt yama çalışmaları yetki ayrımı yapmadan yerine getiriyor.

İlçe genelinde hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren Dörtyol Belediyesi asfalt yama çalışmalarını yoğunlaştırdı. İlçe genelinde deforme olan yollarda çalışmalarını hızlandıran Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şaban Akın Uçar Caddesi, Numune Evler Mahallesi 38. Sokak, Hacı Bayram Türkoğlu Bulvarı, Şehit Polis Necati Keskin Bulvarı, Kışlalar Mahallesi Ayvaz ve Şimşek Sokak olmak üzere birçok muhtelif yerlerde asfalt yama çalışmalarına devam ediyor.

Asfalt yama çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toskoy; “Dörtyol Belediyesi olarak yollarda oluşan tahribatları bakım ve onarım çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından İlçe genelinde sıcak asfalt serim çalışmalarına başlayana kadar bakım onarım çalışmalarımızı tamamlamış olacağız. Yakın zaman içerisinde Dörtyol genelinde eksik kaldığım yerlerde çalışmalarımızı tamamlayarak asfaltsız yolumuz kalmayacaktır. Yetki ayrımı yapmadan 300 Km yolu olan Dörtyol’da çalışmalarımızı yetki ayrımı sorgulamadan sürdüreceğiz. Temennimiz Hatay Büyükşehir Belediyesi adil hizmet düşüncesinde 15 İlçeye eşit hizmet düşüncelerinde Dörtyol’u hatırlar ve sorumluluklarını yerine getir. Getirmezse kendi şartlarımızda bu görevi yerine getirmekten onur ve şeref duyarız.”dedi.

Dörtyol Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yakın zamanda içerisinde sıcak asfalt çalışmalarına İlçe genelinde başlayacak.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı Alihansoy Gurup tarafından Mardin’de yapılan Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir