Anasayfa / Bölgesel Haberler / ÖĞRENCILER ,SERTIFIKALARI VE MADALYALARI ILE DÖRTYOL KAYMAKAMI MURAT BULACAK’I MAKAMINDA ZIYARET ETTILER

ÖĞRENCILER ,SERTIFIKALARI VE MADALYALARI ILE DÖRTYOL KAYMAKAMI MURAT BULACAK’I MAKAMINDA ZIYARET ETTILER

Dörtyol Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, katıldıkları yemek yarışmasında ödüllerle döndüler.Öğrenciler ,sertifikaları ve madalyaları ile Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak’ı makamında ziyaret ettiler.

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu tarafından bu yıl 16. sı organize edilen Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri,Beylikdüzü Tüyap Kognre ve Fuar Merkezi’ nde yapıldı.

Festivale katılan Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, girdikleri yemek yarışmalarından ödüllerle döndüler.Toplamda 2 gümüş,1 bnonz ve 1 altın madalya ile dönen öğrenciler Okul Müdürü ve öğretmenleri ile birlikte Kaymakam Murat bulacak’ı ziyaret ettiler.

Desteklerinden dolayı Kaymakam Bulacak’a teşekkür eden öğrenciler “Elde ettiğimiz başarıda sizlerinde katkısı büyük,inşallah daha iyi yerlerde ilçemizi temsil edeceğiz” dediler”

Kaymakam Murat Bulacak ise “Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi böylesine önemli ve prestijli bir organizasyonda elde ettikleri başarılı sonuçlardan dolayı canı gönülden kutluyorum,Gençlerimizin ufuklarının açılmasında katkı sağlamak bizlere her zaman mutluluk veriyor,gençlerimizin yanındayız” dedi.

4 Madalya alan Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri şu isimden oluştu.

Emine Solak, Balık tabağı sunumu ile Bronz madalya,Emine Bozkurt ,Portakaldan mamul tatlı tabağı sunumu  ile Altın madalya, Yusuf Kaya Bomfile  sarma tabağı sunumu ile  Gümüş madalya,Sultan Çolak, Zerdeçal Soslu karidesli makarna tabağı sunumu ile gümüş madalya aldı.

Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Toksoy’da hazır bulundu.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

ULUSLARARASI KARAMAN TÜRK DÜNYASI ŞÖLENİ BAŞLIYOR

Karaman Belediyesi’nce bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni başlıyor. Karaman ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir