Anasayfa / Bölgesel Haberler / Karataş, Sözlü’yü Bağrına Bastı

Karataş, Sözlü’yü Bağrına Bastı

Cumhur ittifakı Karataş’ta da zillete geçit vermeyecek

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karataş’ın mahallelerini ziyaret ederek hemşerileri ile buluştu

HEMŞERİLERİYLE KUCAKLAŞTI

Adananın kırsalında yılların ihmal edilmişliğini gideren, yaptığı hizmetler ile hemşerilerinin gönlüne taht kuran Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karataş’ın Yemişli, isahacılı, Tabaklar, Damlapınar, Ataköy ve Tuzkuyusu Mahallelerini ziyaret ederek Karataşlı hemşerileri ile bir araya geldi.

“SONSUZ BULVARLARLA KENTİ BÜTÜNLEŞTİRİYORUZ”

Başkan Sözlü, mahalle sakinleri ile buluşmasında yaptığı konuşmalarda Ulaşımda yaptığı kritik hamlelerle trafik düğümlerini teker teker çözdüğünü, inşa ettiği köprüler ve açtığı bulvarlarla Adana’yı doğudan batıya kuzeyden güneye birbirine bağlayarak kenti bütünleştirdiklerini ifade etti.

SEVGİYLE KARŞILANIP TEZAHÜRATLARLA UĞURLANDI

Adana’daki hedeflerinin refah toplumu inşa etmek olduğunu belirten Başkan Hüseyin Sözlü, “Hedefimiz huzurlu, ekonomisi güçlü, insanının başı dik sırtı pek bir Adana” dedi. Adana’da kentin merkezine de kırsalına da adil hizmet sağladıklarını aktaran Başkan Sözlü, gittiği  her mahallede hemşerilerinin sevgi seliyle karşılanıp tezahüratlarıyla uğurlandı.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı Alihansoy Gurup tarafından Mardin’de yapılan Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir