Anasayfa / Bölgesel Haberler / Millet İttifakı adayı Sözlü’ye başkentte sevgi seli

Millet İttifakı adayı Sözlü’ye başkentte sevgi seli

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Ankara’da düzenlediği “Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nda resmen Cumhur İttifakı adayı olarak ilan edildi. 
Ankara Spor Salonu’nu dolduran binlerce partili Başkan Hüseyin Sözlü’ye büyük sevgi gösterilerinde bulundu. Tarihi toplantıya eşi Zeynep, çocukları Asena, Gökçen ve Oğuzhan Sözlü ile birlikte katılan Başkan Hüseyin Sözlü, başkente akın eden Adanalı hemşehrilerinin coşkulu tezahüratlarına bozkurt selamıyla karşılık verdi. 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Merkez Yönetimi, milletvekilleri ve belediye başkan adaylarının güçbirliği ve dayanışmasına sahne olan aday tanıtım toplantısına evsahipliği yapan Ankara Spor Salonu “Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar” sloganlarıyla yankılandı. 
Canlı yayın yapan televizyonların konuğu olan Başkan Hüseyin Sözlü, Cumhur İttifakı’nın Adana’da yüzde 60 ve üzerinde oy oranıyla 31 Mart seçimlerinde sandıktan muzaffer çıkacağını söyledi. 
Başkan Hüseyin Sözlü, yerel seçimlerde hem Adana Büyükşehir Belediyesi’ni hem de 15 ilçede belediye başkanlığını kazanmak için gece, gündüz demeden Adanalı hemşehrilerinin gönüllerine dokunacaklarını, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Seyhan, Yüreğir, Ceyhan, Aladağ ve Tufanbeyli’deki belediye başkan adaylarıyla ve parti teşkilatlarıyla uyum içinde çalışma yürüteceklerini vurguladı. 
Adana’nın 100 yıllık geleceğine yön veren projeler ve hizmetlere imza attıklarını, bunları yeni dönemde de devam ettireceklerini kaydeden Başkan Hüseyin Sözlü “Milliyetçi, üretken belediyecilik anlayışı Cumhur ittifakı ile birlikte Adana’ya bir kez daha mührünü vuracaktır” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı Alihansoy Gurup tarafından Mardin’de yapılan Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir