Anasayfa / Bölgesel Haberler / Budama kursu

Budama kursu

Sarıçam Belediyesinde 3’ncü Budama Kursu

Sarıçam Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile yürütülecek olan “Yüksek Verimlilik ile Doğru Budama” kursu açılacak. Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, kursa başvuru yapmak isteyenlerin 31 Ocak 2019 mesai saati bitimine kadar istenilen evraklarla Turkuaz Masaya başvurmaları gerektiğini belirtti.

Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilçelerinde çiftçilik işi ile uğraşanların yoğun olduğunu belirterek, açılacak olan “Yüksek Verimlilik ile Doğru Budama” kursuna ilginin büyük olacağını düşündüklerini söyledi. Bilal Uludağ, 21 Ocak 2019’da başlayan kurs müracaatlarının 31 Ocak 2019 tarihinde son bulacağını da kaydedip,”Kursumuz Belediye binamızda bulunan nikah salonunda yapılacak. Kursa katılmak isteyenler Belediyemiz bünyesinde bulunan Turkuaz Masaya verilen süre içerisinde müracaat edebilecekler. Kursa katılabilmek için ise Nüfus cüzdan fotokopisi, öğrenim belgesi ve ikametgâh ilmühaberi ile başvurmaları gerekecek. Vatandaşlarımız bilgi almak için ise 444 72 23numaralı telefonu arayabilirler. Son derece faydalı olacağına inandığımız kursumuza katılacak olan Sarıçamlılara şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Bilal Uludağ, İlçe Milli Eğitim ile yapılan protokol gereği kursun 4-8 Şubat tarihleri arasında yapılacağını da belirterek, eğitimin Çukurova Üniversitesi öğretim görevlileri tarafından teorik ve pratik olarak verileceğini söyledi. 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Öneriyoruz

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı

Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı Alihansoy Gurup tarafından Mardin’de yapılan Mesopotamia Garden Hotel hizmete açıldı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir