MÜSİAD’dan Başkan Çelik’e Teşekkür

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, ziyarette Başkan Çelik’e yapılan yatırımlar nedeniyle teşekkür etti.
MÜSİAD Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu’nun ziyaretinde hafta sonu Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in MÜSİAD üyelerine yönelik görsel brifing gerçekleştirdiğini hatırlatan Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, yatırım ve hizmetleri kapsayan brifing nedeniyle Başkan Çelik’e teşekkür etti. Olgunharputlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımların öneminin kullanılırken hissedilmediğini; ancak önceki halleriyle değerlendirildiğinde önemli hizmet ve yatırımların yapıldığını değerlendirdiklerini kaydetti.
“ÖNEMLİ OLAN İZ BIRAKACAK İŞLER YAPMAK”
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de MÜSİAD yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Bulunan makamların karşılığının tam olarak verilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Çelik, “Bize şu süre zarfında nöbet sizin dediler. Bu süreyi dolu dolu geçirmek için sürekli koşturduk. İlk yıllarda hazır proje stokumuz vardı. Sayın Özhaseki Başkan’ımdan kalan projeleri bir an önce tamamlayıp hizmete açtık, arkasından da imzamızı atacağımız, iz bırakacak projelere başladık. Fiziki yatırımlar zaten olmazsa olmaz işlerimiz. Aslolan iz bırakacak, 20-30 yıl ötesini görerek planlanan projeler yapmak. Bunun için Bekir Yıldız Bulvarı, Hulusi Akar Bulvarı ve 15 Temmuz Bulvarı’nı 3,5 seneye sığdırdık. 14 katlı kavşak yaptık. Sadece Keykubat gibi 1 milyon 150 bin metrekare yeşil alanı bu şehre kazandırdık. Keykubat’a 10 bin ağacı 10 dakikada dikerek yeşile boyadık. Diktiğimiz ağaçlar önümüzdeki yıl daha iyi kendini gösterecektir. İlçelerimizdeki kadın ve gençlik merkezleriyle birlikte 18 sosyal yaşam merkezi yaptık. Halkımız yapılan bu hizmetleri görüyor” diye konuştu.
Ziyarette MÜSİAD Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e tablo, Başkan Çelik de Olgunharputlu’ya “Medeniyetler Şehri Kayseri” kitabını hediye etti. 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir