MHP İl Yönetiminden Belediye Başkanı Özkan’a Ziyaret

MHP İl Başkanı Cumali İnce ve yönetimi Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’ı makamında ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Cumali İnce Belediye Başkanı Rifat Özkan’ı ziyaret ederek belediye çalışmalarında her zaman yanlarında olduklarının vurgusunu yaptı.
MHP İl Başkanı Cumali İnce; “Parti yönetimimiz, meclis grubumuz adına çok teşekkür ederim. Sizleri onure etmek için iadeyi ziyarette bulunmak istedik. Bundan sonraki çalışmalarınızda inşallah dün olduğu gibi bugünde belediyemizin halkımıza yapacağı güzel hizmetlerde her zaman yanınızda olacağımızı belirtmek isterim” dedi.

Keyifli geçen sohbetin ardından Belediye Başkanı Rifat Özkan da MHP İl Başkanı ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir