BAŞKAN SEYFİ DİNGİL KONUKLARINI MAKAMINDA AĞIRLADI

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, mahalle muhtarları ile yapılan hizmetler ile ilgili sürekli diyalog halinde olduklarını belirtti. Hürriyet Mahallesi muhtarı Nevriz Acıoğlu, Yenişehir Mahallesi Muhtarı Tevfik Bilen ve Aşkarbeyli Mahallesi Alatdin Pişgin İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ettiler.

MUHTARLARIMIZ MESAİ ARKADAŞLARIMIZDIR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Seyfi Dingil,” En yakın mesai arkadaşlarımız olarak gördüğümüz muhtarlarımız, büyük bir özveri ve meşakkatle görevlerini yerine getirmektedirler. Bizler de demokrasimizin ilk halkasını oluşturan muhtarlarımız sayesinde bir mahallelerimizin neye ihtiyacı olduğunu daha iyi görebiliyoruz. Yine onlarla yaptığımız istişareler sayesinde hizmetlerimiz daha verimli ve anlamlı hale geliyor. İşte bu nedenle her zaman muhtarlarımızla birlikte olmaya gayret ediyoruz.”dedi. Muhtarlar ise yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkürlerini ilettiler.

EĞİTİME ÖNEM VERİYORUZ

Lise son sınıf öğrencisi Güray Barın ise Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek yazmış olduğu ilk şiir kitabını hediye etti. Gençlerin eğitimli bir birey olarak yetişmesinin önemine değinen Başkan Seyfi Dingil, eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini ifade etti.

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir