ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ 7.DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ.

Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen mezuniyet töreni ile 7. dönem mezunlarını uğurladı.

224 son sınıf öğrencisinden yaz döneminde mezun olan 108 öğrenciye diplomalarının verildiği törene, Çukurova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Tükel, Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Bilgili, Yönetim Kurulu Üyesi Av. Nevzat Elçi, Staj Komisyonu Başkan Yardımcısı Av. Ali Volkan Özgüven de katıldı.

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük,, yeni mezunları kutlayarak başarılarının artarak sürmesini diledi. ‘Hukukçu’nun cüppesinde düğme olmaz, kimsenin karşısında önünü iliklemez” diyen Av. Küçük, “Bu günün hukukçuları olarak bizler hukuk devleti olmak için çok mücadele ediyoruz. Ama yarının hukukçuları olan sizlerden umutluyum, bizim yapamadıklarımızı inanıyorum ki sizler yapacak ve bu ülkenin umudu olacaksınız, yolunuz açık olsun” temennilerinde bulundu.

Fakülte birincisi Sezer Akçan’e Çukurova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Tükel diploma ve plaketini verdi.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, dönem ikincisi Pınar Ay’a diplomasını ve plaketini takdim etti.

Fakülte Dekanı Prof. Dr. Fatih Bilgili de üçüncü Bilge Kaan Güner’e plaketini ve diplomasını verdi.

Fakülte birincisi Sezer Akçan daha sonra yaş kütüğüne plaket çaktı.

Program kep atma töreniyle sona erdi.

 

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir