Belediye otobüsü, şoför çiftin gelin arabası oldu

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde toplu taşıma hizmeti veren araç, rengarenk süslenip,  mutluluğa sefer yaptı.

 

Belediye otobüsü, şoför çiftin gelin arabası oldu

 

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde toplu taşıma hizmeti veren kadın şoförlerden Hatice Gefeli (35) ile aynı birimde görevli İbrahim Farsak (32) dünya evine girerken, belediye otobüsü de gelin arabaları oldu. İki yıllık arkadaşlıklarını evlilikle taçlandıran Hatice-İbrahim Farsak çifti, tanışmalarına vesile olan 248 nolu belediye otobüsüyle düğün salonuna gitti.
Adana Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’nda 10 yıldır çalışan Hatice Gefeli ile aynı dairede 2 yıldır  şoförlük yapan İbrahim Farsak’ı evliliğe götüren olay, belediye otobüsünün arıza yapmasıyla başladı. İbrahim Farsak’ın kullandığı otobüs arızalanınca Hatice Gefeli, yedek araçlardan birini götürdü. Bu sırada arkadaşlıkları başlayan Hatice Gefeli ve İbrahim Farsak, ailelerinin de onayını alıp, evlenmeye karar verdi.
Hafta sonu yapılan düğünde şoför çiftin gelin arabası tanışmalarına vesile olan belediye otobüsü oldu. Kurdelelerle ve balonlarla süslenen 248 nolu belediye otobüsüne davetlileri de bindiren gelin ve damat, düğün salonuna neşe içinde gitti.
Mesai arkadaşlıklarını hayat arkadaşlığına dönüştüren Hatice-İbrahim Farsak çiftçi, belediye otobüsünü gelin arabası olarak tahsis eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkür etti.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir