Başkan Özaltun, sanayi esnafıyla buluştu

Başkan Özaltun, sanayi esnafıyla buluştu

 

 

KONYA-Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, sanayi esnafıyla buluştu.

Başkan Özaltun, kendisine eşlik eden Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel, meclis üyeleri, AK Parti İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ve Belediye birim müdürleri ile birlikte sanayide faaliyet gösteren bazı esnafları ziyaret etti.

Bir işyerinde gerçekleşen ziyarete çevrede bulunan esnaflar da iştirak ederken, esnaflarla sohbet eden Başkan Özaltun yürüttükleri çalışmalardan söz etti. Beyşehir’de son 4 yıl içerisinde kazandırılan devlet, Beyşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi yatırımları hakkında bilgiler veren Özaltun, bölgenin sözkonusu dönemde geldiği noktaya dikkat çekti.Özaltun, işyeri sahiplerinden gelen talepleri de dinlerken, esnaflar Sanayi Sitesi’nin güvenliği ile ilgili yaşadığı sorunları aktardı.

Özaltun, sanayi esnafının bu konuda muhatap olabilecekleri bir komisyon kurması ya da oluşumda bulunması halinde sanayinin çevresinin çevrilip giriş kapıları yapılarak daha güvenli hale getirilmesi konusunda Belediye olarak destek verebileceklerini söyledi.

Özaltun, ilçeye hizmet ederken fırsat buldukça toplumun tüm kesimleriyle biraraya gelmeye gayret gösterdiklerini, bu çerçevede sadece ilçe merkezindeki esnafla değil sanayi kesiminde faaliyet gösteren esnafları da işyeri ziyaretleriyle ziyaret ettiklerini söyledi. Özaltun, bu tür ziyaretlerin devam edeceğini sözlerine ekledi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir