BAŞKAN FADILOĞLU, İKİZ BEBEKLERİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN FADILOĞLU, İKİZ BEBEKLERİ ZİYARET ETTİ

 

-BAŞKAN FADILOĞLU, İKİZ BEBEKLERİ DOYASIYA SEVDİ

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Merhaba Bebek” projesi kapsamında ikiz bebekleri olan aileyi ziyaret ederek sevinçlerine ortak oldu. Başkan Fadıloğlu, beraberinde götürdüğü çeşitli hediye paketlerini de anneye teslim ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Mevlana Mahallesinde ikamet eden Muhammed Taha ve Zeynep Ece ismini verdikleri ikiz bebek sahibi Recep ve Meryem Kaya ailesini ziyaret etti. Muhammed Taha ve Zeynep Ece isimli ikiz bebekleri kucağına alan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, bebekleri doyasıya sevdi. Bebeklerin sağlıklı bir ömür geçirmeleri temennisinde bulunan Başkan Fadıloğlu, bebekler için aldığı hediyeleri anneye takdim etti. Fadıloğlu, çocukların sağlık durumları hakkında anne Meryem Kaya’dan bilgi aldı.

 

RABBİM, HAYIRLI BİRER EVLAT OLARAK BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ailenin ikiz bebek sevincine ortak olduğu için mutlu olduğunu belirterek, “Öncelikle hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Allah, hiçbir zaman acılarını göstermesin. Merhaba Bebek projesi kapsamında ekiplerimiz ailemizi ziyaret ettiler. Bugün bizler de bir ziyaret gerçekleştirelim istedik. Bebekler erken doğmalarına rağmen anneleri gayet güzel bakmış ve kiloları da belli bir noktaya gelmiş. Şu an gayet sağlıklı durumdalar. Rabbim, hayırlı birer evlat olarak büyütmeyi nasip etsin. Bizim nüfusumuzun artması lazım. Tabi nüfuzumuz artarken de bu çocuklarımızın geleceğiyle ilgili eğitimlerine dikkat etmemiz lazım. Annelerimiz, babalarımız inşallah bu evlatları vatana ve millete hayırlı evlatlar olarak yetiştirirse bu memleketin geleceğinden hiçbir kaygımız olmayacak. Rabbim, inanan ve milli değerlerine sahip bireyler olarak büyütmeyi nasip etsin. Evleri şen olsun diyorum” şeklinde konuştu.

 

ALLAH, HİÇBİR ZAMAN DEVLETİMİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

İkiz çocuk babası Recep Kaya, ziyaretin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirerek, “İkiz bebeklerinin ismini Muhammed Taha ve Zeynep Ece koyduk. Çok mutluyuz. Bu sevinci çocuğu olanlar iyi bilir. Çok şükür bebeklerimiz sağlıklı. Allah, çocuğu olmayanlara da bu mutluluğu yaşatmayı nasip etsin. Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Bizi bu mutlu günümüzde ziyaretiyle daha da mutlu etti. Allah, hiçbir zaman devletimizi başımızdan eksik etmesin” diye konuştu.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir