“BİZİ BİLEN BİLİR, ASLA AYRIM YAPMAYIZ”

 

“BİZİ BİLEN BİLİR, ASLA AYRIM YAPMAYIZ”

 

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Çanakkale 1.Amatör Küme’de mücadele eden Gölcükspor’a araç verilmediği yönündeki haberlerin asla gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Spora siyaset bulaştırmak isteyenleri ve niyetlerini çok iyi bilmekteyiz” dedi.

 

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, bir yayın organında çıkan “Gölcükspor’a araba yok” başlıklı haberin son günlerde oluşturulmak istenen algı yönetiminin bir parçası olduğunu vurgulayarak, “Bizi bilen bilir, asla ayrım yapmayız” dedi.

Görevde bulundukları dönem içerisinde ilçe merkezindeki, belde ve köylerdeki tüm spor kulüplerine destek olmaya çalıştıklarını belirten Başkan Özacar, “Gelibolu’da tüm kulüplerimizin kendi ayakları üzerinde durabilmelerini arzu ediyoruz. Bizler bugüne kadar gerek malzeme anlamında gerekse lojistik destek anlamında üzerimize düşen görevleri kısıtlı bütçemize rağmen fazlasıyla yerine getirdik, getirmeye de devam edeceğiz.” dedi.

Spora siyaset bulaştırılmasını asla doğru bulmadıklarının altını çizen Başkan Özacar, “Diğer kulüplerimize sağladığımız lojistik desteği Gölcükspor kulübümüze de vermekte, sezon başından bu yana deplasman maçlarına araç tahsisini sağlamaktayız. Kulübümüzün yöneticileri araç talebi ile ilgili müracaatlarını kurumumuza yapmakta gecikince benden yardım talep ettiler, şehir dışında bulunan ben de ilgili arkadaşlara gerekenin yapılması talimatını ilettim. Hatta gecikmeden dolayı bürokratik bir engel yaşanması durumunda kendilerine şahsi olarak da yardımda bulunabileceğimi bizzat kulüp yöneticilerimiz ile paylaştım. Ama kendileri tüm çözüm önerilerimize olumsuz yanıt vermişlerdir. Kulaktan dolma bilgilerle kasıtlı biçimde yapılan, siyaset zemininde bir çekişme ortamına dahil edilmek istenen habere konunun içeriği bundan ibarettir. Kamuoyuna saygıyla bildiririm. ” açıklamasında bulundu.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir