Üniversitemiz ile Bilim ve Sanat Merkezi arasında işbirliği protokolü

Üniversitemiz İşbirliği Ağını Genişletiyor

 

Üniversitemiz ile Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Bilim ve Sanat Merkezi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Rektörlük Makamında gerçekleştirilen imza törenine; Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Sinop İl Mili Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN ve Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Hakan SÜZGÜN katıldılar.

Üniversitemiz tarafından Bilim ve Sanat Merkezinde eğitim gören  “Özel Yetenekli Öğrencilerin” bilimsel ve sanatsal gelişimlerine katkı sağlamak, öğrencilere derslik, laboratuvar, teçhizat ve eğitim öğretim desteği sunmak amacıyla hazırlanan protokol, Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN ile Sinop İl Mili Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN tarafından imza altına alındı.

Gerçekleştirilen işbirliği protokolünün hayırlı olmasını dileyen Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Nihat DALGIN, Şehrimizdeki her kurumumuzun Üniversitemizin imkânlarından faydalanmasını amaçladıklarını ifade etti. Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, “Sinop Üniversitesi olarak, Ülkemizin geleceği olan özel yetenekli öğrencilerimize destek sağlamaktan ve bu projede yer almaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bilim ve Sanat Merkezimiz ile ülkemizin geleceğinin inşası noktasında birlikte hareket etmek bizim için son derece önemlidir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Milli Eğitim Müdürlüğümüzle Sinop ilimizi eğitim konusunda daha ileriye taşımak için işbirliğimiz devam edecek” dedi.

Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN da destekleri için Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN’a teşekkür ederek, imzalanan işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diledi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir