Beyşehir’de mahalle ziyaretleri

Beyşehir’in ilçe yöneticileri, devlet-vatandaş buluşmaları kapsamında dış mahallelere yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir ve Beyşehir Belediyesi Başkanı Murat Özaltun, beraberindeki kurum müdürleri ile birlikte mahalle ziyaretleri kapsamında Karaali Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Karaali Mahallesi Muhtarı Edip Pehlivan’ın da eşlik ettiği ziyaretlerde, Kaymakam Özdemir ve Başkan Özaltun mahalle sakinleriyle sohbet etti, yaşadıkları yerleşim merkezi ile ilgili sorunlarını ve taleplerini yerinde bizzat kendi ağızlarından dinledi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ziyaretin sonrasında yaptığı açıklamada, ilçe yöneticileri olarak biraraya geldikleri Karaali Mahallesi sakinleriyle çeşitli konularda ve taleplerine yönelik olarak istişare ve değerlendirmelerde bulunduklarını belirterek, “Aynı zamanda, Belediye olarak Karaali Mahallemizde yapmayı planladığımız düğün salonu ile ilgili yer belirlemesi çalışmalarını da gerçekleştirdik. İnşallah en kısa sürede burada düğün salonumuzun yapımına başlayacağız.”dedi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir