Belediye Başkanımız sayın Abdurrahman KUZU, yine gerçek dışı beyanlarla kamuoyunu yanıltmaya devam ediyor. Alışkanlık yapmamış olmasını umuyoruz.

Çanımızın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü münasebetiyle, ilçemizde geçtiğimiz 23 Eylül’de düzenlenen halk konserinde sahne alan Serkan KAYA hakkında, kendisinin fahri hemşehrimiz olduğu iddiasıyla, belediyemizde ücret talep etmediğini sayın Kuzu halka duyurmuş ve sahnede kendisine teşekkür etmişti.

Ancak, sonradan edindiğimiz bilgiye göre, sanatçı Serkan Kaya’ya ücret almaksızın sahne alması bir yana, kendisine oldukça fahiş bir fiyat ödendiği ortaya çıkmıştır. Bu konuda Çan halkının aldatılmasını anlamlı bulmak tarafımızca mümkün olmamıştır. Yoksa, yalnız arsa bedeline satılarak büyük bir çıkar sağlaması hedeflenen Termal Otel’in anılan sanatçıya satılacağı ve kendisine yönelik halk nezdinde sempati oluşturmayı mı hedeflemektedir.

Bu konuda söylenen gerçek dışı beyanın nedeni kamuoyunda anlaşılamamış olup, Çan halkı adına bunu soruyor, sayın Kuzu’dan konuya ilişkin cevaplarını bekliyoruz.

 

Kamuoyu ve değerli basının bilgilerine saygılarımızla,

 

CHP Çan İlçe Başkanı

Av.Ümran AYDIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir