ETKİNLİK PROGRAMI

TARİH YER

9 Kasım 2017 Perşembe

13:00 Konteynır Kent Ziyaret Beydağı Konteynır Kent

( Hülya Koçyiğit, ulusal ve uluslararası Onur Ödülü Konukları katılacak )

 

19:00  Kırmızı Halı Geçiş Töreni Nikah Sarayı

20:00 Festival Açılış Töreni Nikah Sarayı

 

10 Kasım Cuma

10:30 Huzurevi Film Gösterimi (Arama Motoru – Atalay Taşdiken 87 dk) ( Karakavak Mevki Özal Mah. No: 1 / A Merkez )

11:00 Malatya Festival Ormanı Ağaç Dikme Töreni Muhsin Yazıcıoğlu Parkı / Yeşilyurt

( Onur Ödülü Konukları, Sayın Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanımız adına kayısı fidanı dikme töreni ) ( Anemon Hotel İlerisi )

 

11:30-13:15  Sanat Sokağı Gezisi / Fotoğraf Makinası Müzesi Gezi ( İbrahim Tanrıverdi Sanat Sokağı Merkez )

13:30 Battalgazi Belediyesi Film Gösterimi / Reis Bey – Mesut Uçakan 82 dk ) ( Battalgazi yeni hizmet binası )

17:00 Halit Refiğ Panel ( Katılımcılar: Hülya Koçyiğit, Gülper Refiğ, Ümit Ünal) ( Malatya Park Salon 10 )

18:00-19:30 Malatya Park Söyleşileri ( Emre Kızılırmak) ( Malatya Park )

18:30 Reis Bey Film gösterimi ( Avşar Sinema Salon 10 )

20:00 Mesut Uçakan Söyleşi (Moderatör Nazif Tunç) ( Avşar Sinema Salon 10 )

 

 

11 Kasım Cumartesi

10:30 Çocuk Esirgeme Kurumu Film Gösterimi Gösterim ( Sevgi Evleri )

10:00-14:00 Levent Vadisi Gezi, Sultan Suyu Harası Akçadağ / Malatya

15:00 Eve Dönüş Güney Kore Filmi (Yeşil Sineması Salon 3)

16:30 Güney Kore Panel (J.H. Lee ve Busan festivalinden su Won) (Yeşil Sineması Salon 3)

18:00 Malatya Park Söyleşileri “Murat Ünalmış” ( Malatya Park )

18:30-20:00 “Gülüşan” Film gösterimi ve Halil Ergün Söyleşi (Moderatör: Gökşen Aydemir) ( Avşar Sinema Salon 10 )

19:00 Malatya Film Platform Açılış ( Anemon Otel )

.

12 Kasım Pazar

09:30-10:30 Film Platformu Juri ile Kahvaltı ( Anemon Otel )

13.30-15.30 Master Class: John Morrissey, Tony Kaye ( Moderatör: Alin Taşçiyan) ( Anemon Otel )

16:30-17.30 Söyleşi Turkcell TV+ ( Dijital Medya ve Tv Direktörü ) ( Anemon Otel)

18:00 Gökhan Mumcu Malatya Park Söyleşisi ( Malatya Park )

18:30-20:00 Nacer Khemir film Gösterimi ve Söyleşisi (Yeşil Sinema Salon 3 )

13 Kasım Pazartesi

12:30 Down Sendromlu Çocukların Minimalist Afişler Sergisi ( Malatya Park )

13:00 Engelsiz Gösterimler “Farkında Olmak/Gökkuşağı Okulu (10dk) ( Hilton Otel Hitit Salon )

 

 

 

14 Kasım Salı

10:00-14:00 Aslantepe Ören Yeri – Kervansaray / Ulucami Gezisi ( Battalgazi )

10:30 Ya Tayr El Tayer Film Gösterimi ( Beydağı Konteynır Kent )

11.30-12.30  Söyleşi Yalçın Parmaksız/Beyazperde : Dijital Ortamda Film Pazarlama ( Anemon Otel )

13:30-16.00 Panel: Türkiye’de Arşivcilik ve Genel Arşiv Teknikleri ( Anemon Otel )

Moderatör: TRT Arşiv Daire Başkanı Tülay Altıparmak Katılımcılar: Derviş Zaim, Türkay Okan Salman, Nurettin İşveren

15:30-17:00 Rüya Film Gösterimi Ve Derviş Zaim Söyleşi (Moderatör: Ersin Aycan) (İnönü Üniversitesi)

15 Kasım Çarşamba

15:00 Film Gösterimi “ BUĞDAY” (Avşar Sinema Salon 9 )

17:15 Yönetmen Semih Kaplanoğlu Filmi ve Sinema üzerine söyleşi. (Avşar Sinema Salon 9 )

18.30 Mavi Yaşmaklı film gösterimi ( Rakshan Banietemad ) ( Yeşil Sinema Salon 3 )

20:00 Söyleşi “Rakshan Banietemad” Moderatör: Sabire Soytok ( Yeşil Sinema Salon 3 )

19.00 Sponsorlar Plaket Töreni ( Akşam yemeği eşliğinde ) ( Anemon Otel )

******* Nemrut Dağı Gezisin

16 Kasım Perşembe

19:00  Kırmızı Halı Geçiş Töreni ( Nikah Sarayı )

20:00 Festival Kapanış Töreni ( Nikah Sarayı )

Sultan AVCI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir