Başkan Baran’a MHP İl Başkanı Ünlü’den Ziyaret

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve İlçe Başkanı Zeki Gürsu’yu makamında ağırladı.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, MHPİl Başkanı Aydın Ünlü ve İlçe Başkanı Zeki Gürsu’yu makamında ağırladı.

Misafirlerini samimi bir şekilde karşılayan Başkan İsmail Baran, ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Baran, Körfez’de yapılan projeler hakkında bilgiler aktarırken, Türkiye gündemi de konuşuldu.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü de nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın ilçeye kazandırdığı projeleri yakından takip ettiklerini belirtti. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret sonrasında Başkan Baran, Aydın Ünlü, Zeki Gürsu ve MHP’li yöneticilere nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir